Корисні поради


Жіноча долоня

S   16 - 18 см

M  19 - 21 см

L    21 - 23 см

Чоловіча долоня

S   19 - 21 см

M  22 - 23 см

L    24 - 25 см

Як визначити розмір перчаток

Скористуйтесь вимірювальною стрічкою, щоб визначити свій розмір:

  • виміряйте обхват долоні у основи великого пальця;
  • отримане число (в см) розділіть на 2,54 (для жінок) або 2,0 (для чоловіків) щоб отримати необхідне значення;
  • результат округліть до цілого числа або до 0,5 по правилам округлення чисел;

це і буде ваш розмір.

Приклад: обхват жіночої долоні = 18 см. Ділимо 18/2,54 = 7,08. Округлюємо до 0,5 і отримуємо 7.

У випадку розмірів  S / M / L, скористуйтесь таблицею:

Перчатки добре охоплюють долоні, якщо їх величина відповідає вашому розміру. Шкіряні перчатки з більщою підкладкою купуйте на чверть номеру більше, чим без підкладки. Щоб облягали руки - вибирайте на пів розміру менше.


Догляд за перчатками

Шкіряні перчатки, незважаючи на свою водонепроникність, бояться води. Умови підвищеної вологості, прямий контакт з водою, ігри в сніжки надають руйнівний вплив на подібний матеріал. Не можна занурювати виріб у воду, залишати у сауні, басейні. Що стосується умов негоди (мокрий сніг, дощ) - склад, яким просякнута шкіра, забезпечить водовідштовхувальний ефект на невеликий проміжок часу.

Якщо перчатки побували в прохолодній воді, їх необхідно надягти і промокнути зверху добре поглинаючою вологою серветкою, потім просушити — в провітрюваному приміщенні з низькою температурою. Не використовувати для сушіння фен або праску, уникати сонячних променів, не класти на батарею! Натуральна шкіра містить у своєму складі білок і деформується під впливом високих температур - з цієї причини перчатки, опущені в окріп, відновленню не підлягають.